قدم به قدم همراه شما

لطفا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.

01

ثبت سفارش

شما می توانید جهت ثبت سفارشات خود یا طرح سوالات و مشاوره درباره محصولات با ما تماس بگیرید. همکاران ما در دفاتر فروش شرکت سیرنگ، همواره مشتاقانه پاسخگوی شما مشتریان گرامی خواهند بود. لطفا قبل از تماس، مطمئن شوید که به تمامی جزئیات کاتالوگ نگاه کرده‌اید، و اطلاعات فنی محصول مدنظر خود را (از جمله نمره، فیلامنت، کد رنگ و...) به دقت بررسی کرده‌اید؛ تا بتوانید درخواست خود را به درستی مطرح کنید.

02

تولید

در صورتی که محصول مورد نظر شما در انبار موجود نباشد، سفارش شما در صف تولید محصولات قرار خواهد گرفت. تولید محصول بنا به سفارش مشتری مستلزم زمان خواهد بود. البته تمام تلاش ما، تولید و تحویل تمام سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

03

حمل سریع سفارش

ارسال سفارشات با طی مراحل مختلف شامل:جمع‌آوری، بسته‌بندی، ترتیب ارسال، و ارسال نهایی محصولات به مقصد نهایی انجام خواهد شد.این فرآیند شامل استفاده از بهترین روش‌های بسته‌بندی و حمل و نقل، جهت اطمینان از سلامت محصولات در هنگام تحویل سفارشات انجام می شود.

04

پشتیبانی فروش

ارائه‌ی یک محصول به بازار، همیشه با رضایت کامل مشتری همراه نخواهد بود. کارشناسان سیرنگ، پس از فروش محصولات، همواره آماده پذیرش نظرات و انتقادات شما مشتریان گرامی خواهند بود. تا سعی شود تمام مشکلات به نحو احسن مدیریت و رفع گردند.