شرکت تعاونی تولیدی سیرنگ

شرکت تعاونی تولیدی سیرنگ با بیش از 30 سال سابقه، تاریخچه‌ای بلند و با پشتوانه دانش فنی روز، یکی از پیشروهای صنعت نساجی در ایران به شمار می‌رود. این شرکت با بهره‌مندی از ماشین‌آلات پیشرفته، و با استفاده از دانش و تجربه متخصصان ایرانی، به تولید انواع نخ‌های پلی‌استر فیلامنتی از قبیل POY ،POY میکرو فیلامنت ،DTY، DTY میکروفیلامنتITY، FDY، لایکرا، ملانژ، شوایتری، TFO، BCF دیگر انواع دوک پلاستیکی و دوک مقوایی می‌پردازد.

تنوع و گستردگی محصولات از جمله ویژگی ها بارز این شرکت است با  تنوع بیش از ۳۰۰۰ رنگ در محصولات، شرکت سیرنگ قادر به تامین نیازهای مختلف بازار داخلی و خارجی است. همچنین، با استفاده از چیپس مصرفی و ماشین‌آلات مجهز، می‌تواند نخ‌های براق(سوپر برایت) و نیمه مات(سمیدال) را در انواع خام، مشکی یا خودرنگ تولید کند؛ که این امر متناسب با نیاز بازار و ترجیحات مشتریان است.

باتوجه به ظرفیت عظیم شرکت سیرنگ، در به کارگیری سرمایه انسانی، این شرکت موفق به ایجاد بستر اشتغال مستقیم تعداد 1200 نفر پرسنل و  ۴۰۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم شده است؛ که از جمله اثرات اجتماعی و اقتصادی این شرکت می باشد. این اشتغال‌زایی علاوه بر بهبود وضعیت اقتصادی و اوضاع معیشت افراد شاغل در سیرنگ، سهمی درتوسعه منطقه و کشور نیز داشته است.

شرکت تعاونی تولیدی سیرنگ  با دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع نخ های پلی استرو پلی پروپیلن، و همچنین ایجاد اشتغال برای جوانان این سرزمین، از نمونه‌های موفق در صنعت نساجی ایران به حساب می‌آید. و نشان می‌دهد که با تکیه بر دانش فنی، تجربه، بسترسازی و ایجاد طرح‌های توسعه، می‌توان در صنعت پیشرفت‌های بزرگی را حاصل کرد.

سال سابقه درخشان
10

بیش از

مشتری
1950

تنوع

رنگ
2950
عکس هوایی کارخانجات تولیدی سیرنگ تولید کننده انواع نخ پلی استر در خاورمیانه

پیام مدیرعامل

قریب به 30 سال از عمر شرکت تعاونی تولیدی سیرنگ می‌گذرد و طی این سالها، همه در راستای رسیدن به مجموعه ای توانمند، با ظرفیت تولیدی بالا و رشد اقتصادی برای کشورعزیزمان ایران گام برداشته ایم.
با گذشتن از فراز و نشیب ها، ما، امروز در سیرنگ، سیرنگ با توجه ویژه به عدم آلایندگی صنعتی و حفظ محیط زیست، افتخار داریم که توانسته ایم کیفیت و جایگاه برتر را با تکیه بر توان متخصصین داخلی عملی نماییم.
تعهد به ارزش های بنیادین مانند کیفیت، مشتری مداری، تولید نوین و دانش بنیان، اساس پیشرفت استراتژی های ما را تشکیل می دهد.
امید است با استعانت از خداوند متعال و تلاش مستمر، در مسیر پویایی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران گام برداشته و سهم مثبتی در رشد اقتصادی داشته باشیم.

مسیر سیرنگ

شرکت تعاونی تولیدی سیرنگ، سیاست های کاری خود را با تبعیت از اصول کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت، و اتاق بازرگانی ایران تعیین کرده ؛ و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه کار خود قرار داده است. ارتقاء مداوم کیفیت و تنوع محصولات، با استفاده از بروزترین تجهیزات صنعت نساجی جهان و با بهره گیری از بهترین مواد اولیه ، مسیری است که شرکت سیرنگ به عنوان هدف در آن گام برمی‌دارد.

سیرنگ در مسیر توسعه

کارخانجات سیرنگ سال 1373
کارخانجات سیرنگ سال 1386
کارخانجات سیرنگ سال 1399
کارخانجات سیرنگ سال 1402

مقاصد صادراتی سیرنگ

شرکت سیرنگ با صادرات محصولات خود به کشورهای ترکیه، ارمنستان، ازبکستان، یونان، مقدونیه، لهستان، بوسنی، عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان، روسیه، تونس و مصر  توانسته است در حد توان خود، سهمی در افزایش میزان ارز آوری کشور داشته باشد.
شایان ذکر است، این شرکت با توجه به کیفیت بالای محصولات و همچنین دارا بودن استاندارد های جهانی، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، محصولات خود را به بیش از ۱۰ کشور آسیایی و اروپایی صادر نموده و سهم بسزایی در ارز آوری و همچنین جلوگیری از خروج ارز از کشور دارد.

صادرات سیرنگ به کشور عراق -پرچم متحرک عراقعراق

صادرات سیرنگ به کشور افغانستان - پرچم متحرک افغانستانافغانستان

صادرات سیرنگ به کشور پاکستان - پرچم متحرک پاکستانپاکستان

صادرات سیرنگ به کشور روسیه -پرچم متحرک روسیهروسیه

صادرات سیرنگ به کشور یونان -پرچم متحرک یونانیونان

صادرات سیرنگ به کشور مقدونیه -پرچم متحرک مقدونیهمقدونیه

صادرات سیرنگ به کشور لهستان -پرچم متحرک لهستانلهستان

صادرات سیرنگ به کشور بوسنی - پرچم متحرک بوسنیبوسنی

صادرات سیرنگ به کشور ترکیه - پرچم متحرک ترکیهترکیه

صادرات سیرنگ به کشور سوریه -پرچم متحرک سوریهسوریه

مصر

صادرات سیرنگ به کشور ازبکستان -پرچم متحرک ازبکستانازبکستان

صادرات سیرنگ به کشور تونس - پرچم متحرک تونس تونس

ارمنستان

صادرات به کشورهای:

صادرات سیرنگ به کشور افغانستان - پرچم کشور افغانستان
صادرات سیرنگ به کشور بوسنی - پرچم کشور بوسنی
صادرات سیرنگ به کشور پاکستان - پرچم کشور پاکستان
صادرات سیرنگ به کشور روسیه - پرچم کشور روسیه
صادرات سیرنگ به کشور سوریه - پرچم کشور سوریه
صادرات سیرنگ به کشور عراق - پرچم کشور عراق
صادرات سیرنگ به کشور لهستان پرچم کشور لهستان
پرچم کشور مصر صادرات سیرنگ به کشور مصر
پرچم کشور مقدونیه صادرات سیرنگ به کشور مقدونیه
پرچم کشور یونان صادرات سیرنگ به کشور یونان
صادرات سیرنگ به کشور تونس- پرچم کشور تونس